Informacja na temat zakończenia roku szkolnego 2016-2017

23 czerwca uroczyście zakończymy rok szkolny 2016-2017.  O godzinie 8:30 spotykamy się w kościele Bożego Ciała w Siedlcach na mszy. Dalsze uroczystości będą miały miejsce w hali sportowej. Po akademii uczniowie udadzą się do wyznaczonych sal, na spotkanie z wychowawcą.

 

Chór szkolny po raz kolejny wystąpi w finale konkursu chórów w Bydgoszczy

Chór Publicznego Gimnazjum nr 4 CANZONA pod dyrekcją p. Dariusza Różańskiego zakwalifikował się do XXXVII Ogólnopolskiego Konkursu Chórów A Cappella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy. Organizatorem Konkursu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasto Bydgoszcz.
Konkurs odbędzie się w listopadzie 2017 roku.

Chórzystom i dyrygentowi- p. Dariuszowi Różańskiemu gratulujemy!

VI Rowerowy Rajd Dwójki Szlakiem Rezerwatów Przyrody

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Siedlcach zaprasza na VI  Rowerowy Rajd  Dwójki Szlakiem Rezerwatów Przyrody, który odbędzie się 14 czerwca 2017 r. Rajd honorowym patronatem objął Mazowiecki Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Siedlce, organizatorem  jest Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach. Do udziału zapraszamy serdecznie uczniów klas V i VI szkół podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pod opieką nauczycieli.   Termin zgłoszenia drużyny na Rajd do  7 czerwca 2017 r
Szczegółowe informacje -  w regulaminie rajdu.
Bardzo prosimy o przekazanie informacji zainteresowanym.
Początek rajdu godz. 8.30, ul. Szkolna 2 przy Publicznym Gimnazjum nr 2 w Siedlcach.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Podsumowanie konkursu na prezentację multimedialną BIORÓŻNORODNOŚCI NIE ZNIKAJ

         Dnia 30 maja 2017 w ZSP nr 2 im. M. Kopernika w Siedlcach roku, odbyło się podsumowanie konkursu na prezentację multimedialną „Bioróżnorodności nie znikaj”.

          Konkurs był skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu było wyszukanie i opisanie obszarów, obiektów przyrodniczych objętych ochroną na terenie powiatu Siedlce. Patrycja Dmitrowicz i Mateusz Zadrożny, uczniowie klasy 3e zajęli trzecie miejsce.

                                         Gratulujemy nagrodzonym uczniom!

[Link do strony konkursowej]

Ostatnia w tym roku zbiórka plastikowych nakrętek

12 czerwca odbędzie się ostatnia w tym roku zbiórka plastikowych nakrętek. Zapraszamy do sali 106.