Informacja na temat obiadów w maju

Sprzedaż obiadów w miesiącu maj odbędzie się w dniach:

czwartek- 27.04.2017r.

piątek- 28.04.2017r.

czwartek- 04.05.2017r.

piatek- 05.05.2017r.

Cena obiadów wynosi: 19 dni * 4zł=76zł

Sprzedaż odbywa sie na portierni lub w pokoju intendentki w godzinach 8:30 - 13:00.

Przypominamy o możliwości opłacenia obiadów przelewem. Informacje na ten temat na głównej stonie szkoły.

 

Drugie miejsce dla uczennicy naszej szkoły w siedleckiej gospeliadzie

Uczennica klasy 2e Justyna Kresowska zajęła II miejsce w VII Siedleckiej Gospeliadzie. Konkurs ma na celu propagowanie języka angielskiego oraz nurtu muzyki gospel wraz z wartościami, jakie on reprezentuje. Jest to również doskonała szansa, aby wykazać się swoimi talentami wokalnymi, muzycznymi oraz scenicznymi.

Gratulujemy sukcesu.

Cykl spotkań „Jakiej reprezentacji potrzebuje polska młodzież?”

Członkowie Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej zaplanowali cykl 16 spotkań w miastach wojewódzkich, w trakcie których postarają się wspólnie z zaproszonymi gośćmi odpowiedzieć na pytanie: „Jakiej reprezentacji potrzebuje polska młodzież?”. Do udziału w spotkaniu zapraszają wszystkich młodych ludzi, którzy chcieliby podzielić się swoją opinią w tej sprawie.

Szczegółowe informacje w tym harmonogram i zasady zgłoszenia chęci udziału w spotkaniach, znajdują się na stronie Rady Dzieci i Młodzieży na stronie Facebooka

Trzecie miejsce w międzyszkolnym konkursie geograficznym "Nie ma geografii bez matematyki" dla uczennic z naszego gimnazjum.

Julia Arct i Anita Czech z klasy 3a zdobyły równorzędne 3 miejsce w międzyszkolnym konkursie geograficznym organizowanym przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach pt. "Nie ma geografii bez matematyki".

Gratulujemy sukcesu.

 

Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach