Copyright 2018 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

I Ty możesz zostać programistą!

I Ty możesz zostać programistą!

W tym roku szkolnym nasze gimnazjum przystąpiło do projetu edukacyjnego Mistrzowie Kodowania, którego celem jest upowszechnienie nauki programowania  w polskich szkołach. W ramach zajęć dzieci uczą się programowania w intuicyjnym języku Scratch. Projekt realizowany jest przez Samsung Electronics Polska we współpracy z Partnerami: Centrum Cyfrowym  Projekt: Polska, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacją CoderDojo, Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszeniem „Rodzice w Edukacji” przy wsparciu grupy SuperBelfrzy RP. Więcej na stronie [mistrzowiekodowania.pl]

Dołącz do grupy szkolnych mistrzów kodowania! Zobaczysz, jakie to proste! Nauczysz się projektować własne gry komputerowe!  Mile spędzisz z nami czas! Scratch'owy kocur ma dla Ciebie niespodziankę!
Wszystkich chętnych bez względu na wiek i poziom umiejętności, zapraszamy na zajęcia w każdą środę o 15:30 do sali 35. Zajęcia prowadzi przemiła i zawsze wesoła pani Małgorzata Kogut z biblioteki szkolnej razem z panią od informatyki Iwoną Pabich.
Nie zwlekaj! Liczba miejsc jest ograniczona!

Get started with blogging on howtostartblogging.com
f t g m