Copyright 2017 - Custom text here

Wyniki Konkursu Logicznego Myślenia

Miło mi poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia, który odbył się w marcu bieżącego roku, czworo uczniów naszego gimnazjum otrzymało Dyplom Laureata: Kacper Krasuski, Piotr Klepacki, Michał Pleszczyński oraz Karolina Maciak.

Wyróżnienie zdobyli: Anita Czech, Maciej Chojecki, Justyna Bartosiewicz, Paulina Sidor, Kornel Jurzyk.

Gratulujemy!!!


Zakończenie roku szkolnego 2014-2015

    Zakończenie roku w PG 4 Siedlce W piątek 26 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014-2015. O godzinie 9: 30 w hali sportowej zgromadzili się nauczyciele, młodzież szkolna oraz rodzice. Jako pierwsza zabrała głos przedstawicielka Rady Rodziców. Następnie Dyrektor szkoły odczytał list prezydenta miasta Siedlce. Ponadto podsumował pracę uczniów, podziękował pedagogom za trud i zaangażowanie, przypomniał o bezpieczeństwie podczas wakacji oraz życzył wszystkim udanego odpoczynku.  Kolejnym punktem uroczystości było pożegnanie przez uczniów klas drugich starszych kolegów z klas trzecich oraz wręczenie im pamiątek. Symbolicznym kwiatkiem już absolwenci podziękowali Gronu Pedagogicznemu za trzyletni okres nauki. Następnie został odczytany wynik konkursu o Puchar Dyrektora Szkoły. Główną nagrodę zdobyli uczniowie klasy III e, której wychowawczynią była p. Izabela Wróbel.  W następnej kolejności Dyrektor szkoły, za pomocą listów gratulacyjnych, podziękował rodzicom za trud włożony w wychowanie zdolnej młodzieży. Potem nastąpiła długo oczekiwana chwila wręczenia nagród za osiągnięcia w nauce, wyniki w konkursach Zakończenie roku w PG 4 Siedlceprzedmiotowych, artystycznych, pracę w chórze, Samorządzie Uczniowskim oraz innych sekcjach, a także osiągnięcia sportowe. Na pożegnanie zespół muzyczny wspólnie z chórem, wykonał kilka nastrojowych piosenek. Po tym miłym akcencie uczniowie udali się do sal po odbiór świadectw. [Galeriia]

Słońca, nowych, pięknych znajomości, ciekawych przygód, udanego wypoczynku życzy administrator!

II miejsce dla spektaklu pt. Ambition w  XI PRZEGLĄDZIE MAŁYCH  FORM TEATRALNYCH

     18 czerwca 2015 roku spektakl w języku angielskim pt. "Ambition" grupy teatralnej z naszego gimnazjum pod opieką p. Anety Gut i p. Anny Purzyckiej zajął II miejsce w XI PRZEGLĄDZIE MAŁYCH  FORM TEATRALNYCH, w konkursie organizowanym przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. W przedstawieniu brali udział Filip Wawrecki z 1c (Mystical Fairy), Julia Wierzejska i Jagoda Sztylka z 3a (Tinker Bells), Julia Arct z 1a (Amy), Wiktoria Wonschik z 3e (Emily), Wiktoria Szysz z 2b (Susan), Marcin Parzychowski z 3f (Mr James), Paweł Rymuza z 3d (music).

 

 

Chór PG 4 w finale

Chór Dziewczęcy Publicznego Gimnazjum nr 4 pod dyrekcją p. Dariusza Różańskiego został zakwalifikowany do finału XXXV Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy.
Konkurs odbędzie się w dniach 23 -25 październik 2015 r. 
Chórzystom i Dyrygentowi gratulujemy!

Konkurs na najpiękniejszą kronikę 2015

 

Dnia 22 czerwca 2015r. dokonano oceny kronik klasowych zgłoszonych do konkursu.

W konkursie wzięły udział wszystkie klasy.

Komisja oceniająca obejrzała kroniki i przyznała:

I miejsce- 2a, 1e

II miejsce- 3e, 3f

III miejsce- 3a, 2c

Wyróżnienia: 1a, 1b, 2d

 

f t g m