Copyright 2018 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach

Dni promocji w PG4

DNI OTWARTE W NASZYM GIMNAZJUM

promocja PG 4

            

 

 

 

 

 

 

 

 

            W dniu 28.04.2015r. w Publicznym Gimnazjum nr 4 w Siedlcach zorganizowano Dzień Otwarty. Miał on na celu zaprezentowanie przyszłym uczniom naszej szkoły i jej bogatego dorobku w wielu dziedzinach.
             W programie dnia swoją ofertę zaprezentowali nauczyciele i uczniowie. Były to: 

  • film przedstawiający bazę szkoły,
  • prezentacja multimedialna zawierająca najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz osiągnięcia uczniów  w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych,
  • prezentacja językowa ukazująca różne narodowości i kultury,
  • fragment prezentacji konkursowej w jęz. niemieckim ,
  • spektakl Koła Teatralnego w jęz. angielskim pt. „ Ambition” ,
  • występy Zespołu Pieśni i Tańca „Chodowiacy”,
  • prezentacje wokalno- muzyczne,
  • koncert chóru szkolnego.

           W tym dniu naszą szkołę odwiedzili uczniowie SP nr 10 i SP nr 12 wraz z nauczycielami. Dzięki współpracy wielu nauczycieli i uczniów nasza placówka rzetelnie zaprezentowała swoje atuty. Dzień Otwarty Szkoły był okazją  do pokazania gościom panującego tu klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji  indywidualności drugiego człowieka. Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniło oczekiwania przybyłych i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym, a zatem do zobaczenia we wrześniu.

GALERIA 1

GALERIA 2

GALERIA 3

 

Get started with blogging on howtostartblogging.com
f t g m